Kedy nakupovať

Všetkým záujemcom o akýkoľvek tovar odporúčame, aby svoje nákupy nenechávali na poslednú chvíľlu, ale nákup realizovali s dostatočným časovým predstihom. Vyhnete sa tak zbytočným stresovým situáciám, ktoré by mohli nastať ako sú napr. problémy s kuriérom, výmenou tovaru, reklamáciou a pod.


Odporúčame nákup tovaru vopred pred naplánovanou cestou. Tovar si tak s dostatočným predstihom vyskúšate na svojom aute. Strešné nosiče sa dodávajú veľmi často v demontovanom stave, takže je určite vhodné si na to vyhradiť dostatok voľného času. Montáž strešného nosiča trvá zvyčajne 15-45 minút. Pri strešných boxoch sa pohybuje doba montáže od 1-10 minút. Nosiče bicyklov a lyží je možné namontovať v priebehu približne 10-20 minút.


Občas sa stane, že kuriérska spoločnosť nestihne doručiť zásielku v predpokladanom termíne nasledujúci deň ako je to bežné. Tieto prípady sú pomerne zriedkavé, ale občas sa to jednoducho stane a túto skutočnosť nevieme nijako ovplyvniť. Dôvodom býva najčastejšie extrémne preťaženie počas sezóny a to najmä pred vianočnými sviatkami.


Výrobca taktiež nie je vždy bezchybný a občas sa stane, že je výrobk vadný alebo v balení niečo chýba. Následne je potrebné tovar reklamovať a to taktiež vyžaduje určitý čas na vybavenie reklamácie. Z praxe však môžeme povedať, že reklamácie tovaru sú len veľmi zriedkavým javom nakoľko sa snažíme ponúkať produkty od overených výrobcov s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.


V prípade vzniknutia akýchkoľvek nečakaných problémov sme pripravení promtne riešiť danú situáciu a navrhnúť vhodné riešenie. Tešíme sa na Váš nákup a pevne veríme, že všetko prebehne hladko a jednoducho bez akýchkoľvek problémov.

 

NWQzYm