Stránka AutoTrip.sk využíva súbory cookies. Používaním týchto stránok súhlasite s ukladaním súborov cookies. Nastavenie nájdete vo vašom prehliadači.

PORADŇA
Kedy nakupovať

Všetkým záujemcom o akýkoľvek tovar odporúčame, aby svoje nákupy nenechávali na poslednú chvíľlu, ale nákup realizovali s dostatočným časovým predstihom. Vyhnete sa tak zbytočným stresovým situáciám, ktoré by mohli nastať ako sú napr. problémy s kuriérom, výmenou tovaru, reklamáciou a pod.

Viac informácií tu

Ako vybrať strešný nosič

Strešné nosiče sa vyrábajú presne podľa typu automobilu. Strešné nosiče sú zotriedené v prehľadom konfigurátore, pomocou ktorého vyhľadáte strešný nosič vhodný pre Vaše auto. V provom rade vyberte značku automobilu, potom zvoľte konkrétny model a nakoniec vyberte rok výroby a variantu strechy. Zobrazí sa Vám tak kompletná ponuka strešných nosičov určená presne pre daný model automobilu. V našej ponuke nájdete strešné nosiče značky Thule, Whispbar, Piccola-M, Diheng, Aguri a iné.

Viac informácií tu

Ako vybrať strešný box

Strešné boxy predstavujú ideálny spôsob ako môžete zvýšiť prepravnú kapacitu svojho auta. Akýkoľvek náklad prepravíte pohodlne a bezpečne vo vnútri strešného boxu. Existujú rôzne veľkosti strešných boxov od menších s objemom cca 300 L až po tie najväčšie s objemom okolo 600 L. Pri výbere strešného boxu zohľadnite v provom rade najmä jeho rozmery a spôsob využitia. Ak plánujete napr. prepravovať lyže, veľmi dôležitým faktorom je teda dĺžka boxu. Šírku a výšku boxu vyberajte vždy podľa toho, aký náklad chcete prepravovať.

Viac informácií tu

Ako vybrať nosič bicykla

Nosiče bicyklov Vám umožňujú prepravu bicyklov na Vašom aute. Vďaka tomu môžete zobrať so sebou bicykle kamkoľvek budete potrebovať. Vyrábajú sa rôzne druhy a typy prevedenia. V prvom rade sa rozdeľujú tieto nosiče podľa spôsobu uchytenia na nosiče bicyklov na ťažné zariadenie, nosiče bicyklov na strechu a nosiče bicyklov na zadné dvere.

Viac informácií tu

Ako vybrať nosič lyží

Nosiče lyží Vám umožňujú pohodlnú a bezpečnú prepravu lyží na streche automobilu. Pri výbere nosiča lyží zohľadnite najmä jeho rozmery, tie určujú preprevnú kapacitu a maximálnu šírku nákladu, ktorý je možné pomocou nosiča lyží prepravovať. Najčastejšie sa vyrábajú nosiče lyží s kapacitou pre 3, 4 alebo 6 párov lyží. V našej ponuke nájdete nosiče lyží Thule, Whispbar a Nordrive.

Viac informácií tu

ODUxYmI3Y