Stránka AutoTrip.sk využíva súbory cookies. Používaním týchto stránok súhlasite s ukladaním súborov cookies.


Kedy nakupovať

Všetkým záujemcom o akýkoľvek tovar odporúčame, aby svoje nákupy nenechávali na poslednú chvíľlu, ale nákup realizovali s dostatočným časovým predstihom. Vyhnete sa tak zbytočným stresovým situáciám, ktoré by mohli nastať ako sú napr. problémy s kuriérom, výmenou tovaru, reklamáciou a pod.

 

Odporúčame nákup tovaru ešte pred naplánovanou cestou. Tovar si tak s dostatočným predstihom vyskúšate na svojom aute. Strešné nosiče sa dodávajú veľmi často v demontovanom stave, takže je určite vhodné si na to vyhradiť dostatok voľného času. Montáž strešného nosiča trvá zvyčajne 15-45 minút. Pri strešných boxoch sa pohybuje doba montáže od 1-10 minút. Nosiče bicyklov a lyží je možné namontovať v priebehu približne 10-20 minút.

 

Kuriérska spoločnosť občas nestihne doručiť zásielku v predpokladanom termíne nasledujúci deň ako je to bežné. Tieto prípady sú pomerne zriedkavé, ale občas sa to jednoducho stane a túto skutočnosť nevieme nijako ovplyvniť. Dôvodom býva najčastejšie extrémne preťaženie počas zimnej sezóny pred vianocami.

 

V prípade vzniknutia akýchkoľvek nečakaných problémov sme pripravení promtne riešiť danú situáciu a navrhnúť vhodné riešenie. Tešíme sa na Váš nákup a pevne veríme, že všetko prebehne hladko a jednoducho bez akýchkoľvek problémov.

 

Yzc0O