Uverejnené Vložiť komentár

Ako vybrať strešný nosič

Strešné nosiče sa vyrábajú presne podľa typu automobilu. Strešné nosiče sú zotriedené v prehľadom konfigurátore, pomocou ktorého vyhľadáte strešný nosič vhodný pre Vaše auto. V provom rade vyberte značku automobilu, potom zvolte konkrétny model a nakoniec vyberte rok výroby a variantu strechy. Zobrazí sa Vám tak kompletná ponuka strešných nosičov určená presne pre daný model automobilu. V našej ponuke nájdete strešné nosiče značky Thule, Yakima, Elsonauto, Diheng, Aguri a iné.

Strešné nosiče THULE

Značka THULE patrí medzi najkvalitnejších a najväčších výrobcov strešných nosičov na svete. Všetky výrobky tohto výrobcu sa vyznačujú veľmi kvalitným spracovaním a vysokou mierou bezpečnosti. Jedná sa o rokmi overeného výrobcu, ktorý svoje produkty neústále inovuje a testuje. Všetky produkty od značky THULE sa vyznačujú premyslenou konštrukciou do posledného detailu. Pri výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie materiály a moderné technologické postupy. Vďaka tomu sa všetky produkty od značky THULE veľmi pohodlne a komfortne používajú. V ponuke sú oceľové strešné nosiče THULE SquareBar s presahom tyčí, hliníkové strešné nosiče Thule Wingbar s presahom tyčí a hliníkové strešné nosiče Thule WingBar Edge bez presahu tyčí. 

Oceľový strešný nosič THULE SquareBar s presahom tyčí

Oceľové strešné nosiče sú v tvare obdĺžnika. Tyče sú v priereze o rozmere 32 x 23 mm. Tyče sú poplastované čiernym plastom. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča.

Hliníkový strešný nosič THULE WingBar s presahom tyčí

Hliníkové strešné nosiče THULE WingBar sú v tvare krídla, čím je dosiahnutý nižší aerodynamický odpor vzduchu. Vďaka tomu je hliníkový strešný nosič prakticky nehlučný a automobil dosahuje nižšiu spotrebu paliva. Tyče sú v priereze o rozmere 80 x 27 mm. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. V prípade, že sa táto T-drážka nepoužíva je zakrytá pomocou krycej gumy. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča. 

Hliníkový strešný nosič THULE WingBar Edge bez presahu tyčí

Hliníkové strešné nosiče THULE WingBar Edge sú v tvare krídla, čím je dosiahnutý nižší aerodynamický odpor vzduchu. Vďaka tomu je hliníkový strešný nosič prakticky nehlučný a automobil dosahuje nižšiu spotrebu paliva. Tyče sú v priereze o rozmere 80 x 27 mm. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. V prípade, že sa táto T-drážka nepoužíva je zakrytá pomocou krycej gumy. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. bez presahu. To znamená, že tyče nepresahujú cez upínacie pätky nosiča ale sú zapustené. Vďaka tomu tieto nosiče vyzerajú na aute veľmi elegantne a kompaktne. 

Strešné nosiče Yakima

Strešné nosiče Yakima patria medzi najkvalitnejšie produkty na trhu strešných nosičov. Strešné nosiče Yakima sa môžu pýšiť titulom “Najtichšie strešné nosiče na svete”. Vďaka svojmu tvaru krídla dosiahli tieto nosiče v testoch najlepšie výsledky v oblasti nameraného hluku a aerodynamického odporu vzduchu. Tieto nosiče majú teda takmer nulový vplyv na spotrebu paliva. Všetky produkty od značky Yakima sa vyznačujú vyskou kvalitou a veľmi moderným dizajnom. V ponuke od tohto výrobcu sú len hliníkové strešné nosiče. V ponuke sú hliníkové strešné nosiče s presahom tyčí a bez presahu tyčí. 

Hliníkový strešný nosič Yakima s presahom tyčí

Aerodynamický tvar priečnikov v tvare krídla zabezpečuje vynikajúce vlastnosti výrobku. Strešné nosiče Yakima sú najtichšie strešné nosiče na trhu. Vďaka svojmu tvaru majú takmer nulový vplyv na spotrebu paliva. Tyče sú v priereze o rozmere 85 x 27 mm. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. Zaujímavým a veľmi praktickým technickým riešením je permanentné krytie T-drážky. To zabezpečuje krycia guma, ktorá je pevne pripevnená z vnútornej strany. Pri montáži akéhokoľvek príslušentva sa nevyberá, ale iba pritlačí dole. Drážka vďaka tomuto riešeniu zostáva zakrytá celý čas bez ohľadu na to, či je na nosičoch niečo pripevnené ako napr. strešný box, nosič bicyklov a pod. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča.

Hliníkový strešný nosič Yakima bez presahu tyčí

Aerodynamický tvar priečnikov v tvare krídla zabezpečuje vynikajúce vlastnosti výrobku. Strešné nosiče Yakima sú najtichšie strešné nosiče na trhu. Vďaka svojmu tvaru majú takmer nulový vplyv na spotrebu paliva. Tyče sú v priereze o rozmere 85 x 27 mm. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. Zaujímavým a veľmi praktickým technickým riešením je permanentné krytie T-drážky. To zabezpečuje krycia guma, ktorá je pevne pripevnená z vnútornej strany. Pri montáži akéhokoľvek príslušentva sa nevyberá, ale iba pritlačí dole. Drážka vďaka tomuto riešeniu zostáva zakrytá celý čas bez ohľadu na to, či je na nosičoch niečo pripevnené ako napr. strešný box, nosič bicyklov a pod. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. bez presahu. To znamená, že tyče nepresahujú cez upínacie pätky nosiča ale sú zapustené. Vďaka tomu tieto nosiče vyzerajú na aute veľmi elegantne a kompaktne. 

Strešné nosiče Elsonauto

Strešné nosiče Elsonauto sú kvalitné strešné nosiče za výhodnú cenu. Strešné nosiče od tohto výrobcu sa vyznačujú vysokou pevnosťou a kvalitným spracovaním. V ponuke sú oceľové strešné nosiče a hliníkové strešné nosiče. 

Oceľový strešný nosič Elsonauto

Oceľové strešné nosiče sú v tvare obdĺžnika. Tyče sú v priereze o rozmere 32 x 23 mm. Tyče sú poplastované čiernym plastom. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča. Oceľové strešné nosiče sú v tvare obdĺžnika. Tyče sú v priereze o rozmere 32 x 23 mm. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. bez presahu. To znamená, že tyče nepresahujú cez upínacie pätky nosiča ale sú zapustené. Vďaka tomu tieto nosiče vyzerajú na aute veľmi elegantne a kompaktne. 

Hliníkový strešný nosič Elsonauto

Hliníkové strešné nosiče sú v tvare obráteného krídla, čím je dosiahnutý nižší aerodynamický odpor vzduchu. Vďaka tomu je hliníkový strešný nosič prakticky nehlučný a automobil dosahuje nižšiu spotrebu paliva. Tyče sú v priereze o rozmere 70 x 29 mm. Hliníkový nosič je vybavený T-drážkou, pomocou ktorej môžete pripevniť rôzne príslušenstvo prostredníctvom T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. Veľmi praktickým technickým riešením je permanentné krytie T-drážky. To zabezpečuje krycia guma, ktorá je rozdelená na dve časti. Pri montáži akéhokoľvek príslušentva sa nevyberá. Drážka vďaka tomuto riešeniu zostáva zakrytá celý čas bez ohľadu na to, či je na nosičoch niečo pripevnené alebo nie. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča.

Strešné nosiče Aguri

Kvalitné strešné nosiče za výhodnú cenu od poľského výrobcu Aguri. V ponuke sú hliníkové strešné nosiče Aguri Runner s presahom tyčí a hliníkové strešné nosiče Aguri Prestige bez presahu tyčí. 

Hliníkový strešný nosič Aguri Runner s presahom tyčí

Hliníkové strešné nosiče majú oválny tvar. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. V prípade, že sa táto T-drážka nepoužíva je zakrytá pomocou krycej gumy. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. s presahom. To znamená, že tyče presahú cez upínacie pätky nosiča.

Hliníkový strešný nosič Aguri Prestige bez presahu tyčí

Hliníkové strešné nosiče majú oválny tvar. Na vrchnej strane hliníkových tyčí sa nachádza T-drážka, ktorá slúži na uchytenie rôzneho príslušenstvo pomocou T-adaptérov. Šírka T-drážy je 20 mm. V prípade, že sa táto T-drážka nepoužíva je zakrytá pomocou krycej gumy. Konce tyčí pri tomto type nosiča sú tzv. bez presahu. To znamená, že tyče nepresahujú cez upínacie pätky nosiča ale sú zapustené. Vďaka tomu tieto nosiče vyzerajú na aute veľmi elegantne a kompaktne. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *